Tipy na dárky pro holčičky

10:18

a jejich maminky. Protože krásná hračka, která baví je dárkem nejen pro děti, ale i pro rodiče. A když je krásná, je to o to víc dárek i pro maminku. Nebo takhle to mám já. Domácnosti zaplavené barevným plastem nejsou nic pro mě. Radši jednu kvalitní hračku než plný koš plastové všehochuti. V minulém příspěvku jsem psala o tom, že mám dárky k Vánocům vyřešené, rozhodla jsem se proto, že vám dám tipy na pěkné dárky pro holčičky. Třeba někomu trochu pomůžu a ušetřím čas při výběru a nákupu.

Mám osvědčené eshopy, které nabízejí fakt pěkné a zajímavé zboží. Nemůžu si pomoct, ale katalogy Bambule a Sparkysu jsou přesně plné plastových nesmyslů. Je smutné, že nenabízejí víc dřevěných hraček, které při hře i rozvíjejí dítě a jde o přírodní materiál. V bambuli jsem jich pár našla, ale výběr je dost malý. Z celé plochy obchodu zabíral jen malý regál. Vybírám pro Emu, která má příští měsíc 2 roky. V tomto věkovém rozhraní se ponesou i tipy na dárky. Protože Ema už hračky do pusy nedává, koupila jsem i hračky pro dítě 3+. Musíte zhodnotit vy, jestli budou pro vaše dítě vhodné. Pod každou fotku dám i odkaz kde koupit, kdyby se vám hračka zamlouvala. Nejedná se o žádnou spolupráci, pouze můj výběr. Dávám i tipy na hračky, které jsem si uložila, ale nakonec nekoupila, tak si nemyslete, že vše co tu je, bude nakonec pod stromečkem, to fakt ne. :)

Dřevěná farma


Zvířátka jsou u nás top. Máme spoustu dřevěných a už nadešel čas pořídit jim kamarády i s domečkem.
Dřevěná farmaDřevěné kuželky 


Na Bonami jsem vychytala akci Onadnes a pořídila dřevěné kuželky ve slevě. Ema je vůbec takový vrhač všeho, tak se zimní večery ponesou ve znamení kuželkování. Jestli máte pod sebou sousedy, zvažte nákup kuželek v zájmu zachování dobrých sousedských vztahů. Hrací set už na Bonami skladem není, ale můžete ho objednat na Amazonu.
Hrací set bowling

Dřevěná sada 4 her 


Děti milují hru s rodiči a pro mě je to ten nejlíp využitý čas. Soubor her je pro děti od 2 let a učí je soustředěnosti, rozvíjí motoriku a koordinaci.
Soubor her

Skládací věž zvířátka


Pro mě 2v1. Zábavná a naučná hra, ale i postavičky zvířátek se kterými si dítě může hrát. Navíc jsou lesní zvířátka tak krásné. Jestli jste o značne Le Toy Van neslyšeli, doporučuji se podívat na jejich sortiment. Někde ceny dost vysoko, ale jejich dřevěné postavičky, panenky a princezny mi přijdou víc kouzelnější než Barbie.
Skládací věž

Hra na oblékání


Tohle byla láska na první pohled a už je objednaná. Taky jste doma měli papírové vystřihovánky s oblékáním? Jak já je milovala. A tohle je o level výš. Dřevěná postavička holčičky, které bych mohla její šatník závidět. Na shopu Babymall právě v akci.

Magnetky oblékání

Obrázkové kostky 


Z dílny Le Toy Van jsou i obrázkové kostky, které jsou také na cestě k nám. Skládání nejen komínu, ale hlavně obrázků bude naše zábava na zimní večery. Kostky mají nejhezčí obrázky, zatím jsem takhle pěkné na našem trhu ještě neviděla (promiň Krtku). Motiv zvířat je u nás jasná volba.
Obrázkové kostky


Dřevěné magnety Farma 


Ema kdysi dostala magnetickou tabulku v dřevěné krabičce. Z jedné strany můžete malovat křídou, na tu druhou dáváte magnety a vytváříte obrázky. To je teď hračka číslo 1. Proto jsem neodolala a objednala další magnetky, které si může na tabulku dávat. Ve finále můžete mít magnetky i bez tabulky a hrací plochou se může stát i myčka.
Magnety farma

Dřevěná zvířátka 


Tak tohle okouzlilo i chlapa. Nádherně zpracovaná dřevěná zvířátka, která jsou snad i retro. Za celou sadu vyletí částka směrem k Donaldu Trumpovi, takže Ema bude zvířátka dostávat postupně. Zatím beru koníka a krávu.
Dřevěná zvířátka Foto: lollipopsky.com

Kolekce Little Dutch


Pastelové barvy těchto dřevěný hraček přesně cílí na barvy, které mi k holkám nejvíc sedí. A ve kterých se jednou ponese pokoj pro Emu. Nic přehnaného, ale tahle dráha pro autíčka se mi tam tak pěkně hodí. A taky bych prý neměla pořizovat jen typické hračky pro holky, řekl mi syn, tak tady jsou auta, že.


Závodní dráha
Z této kolekce jsem vybrala i dárky k narozeninám. Ema dostane holčičí autodráhu a sadu holandských domečků se zvířátky. Fakt, že je mám už od konce srpna doma asi zmiňovat nemusím. V kolekci Little Dutch najdete i hračky pro úplné mrňousky. Celá kolekce je na Ondalek.cz

Vláčkodráha
Město

Tím největším dárkem bude kuchyňka Janod. Od této značky máme vozík a motorku. I když se skoro každá značka o sobě tvrdí jak je kvalitní, tak v případě francouzského výrobce Janod je to fakt pravda. Ema se s vozíkem úplně nemazlí a kolikrát se v něm vozí i sama. Ten fest drží a vypadá pořád jako nový.

Kuchyňka Janod

Sada kufříků 

Já měla jen jeden. A v něm spoustu pokladů. Ema bude mít tři a dokonce s jednorožcem!

Sada kufříků
To byly moje tipy na dárky pro holčičky. Dárky pro zbytek rodiny ale nebudou, neb Ema je jediná, které si to nepřečte. Doufám, že se vám líbí a třeba jeden z tipů rozbalí šťastné dítko pod stromkem.

Hezký den, moji milí.

2 komentářů

  1. Krásné tipy! Moc za ně děkuju, něco z toho by se nám určitě hodilo ;-)...
    V.

    OdpovědětVymazat
  2. Ďakujem Marinka za úžasné tipy. Moje deti sú už síce dospelé a vnúčatá zatiaľ nemám , ale mám neterku, pre ktorú určite budem zháňať nejaké darčeky. Mne sa najviac páčia tie obliekacie bábiky.

    OdpovědětVymazat

Isnpirace mnohem více

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...