Velké sbohem v podkrovní ložnici

11:09


Ahoj všem,

jak už název vypovídá, půjde o loučení v ložnici. Po 8 letech se rozloučíme s postelí. Pro muže je to rozmar, když žena řekne, že se jí jednoduše nelíbí. Ale já k tomu ještě přidám, že vrže, vážně se mi nelíbí a navíc mi zadní čelo začalo hodně vadit. To si tak krásně spíte, pomalu se šoupete dolů, chcete mít nohu z postele a ono to nejde. V době, kdy byla Ema miminko a spala s námi, bylo zadní čelo úžasný pomocník. Kolikrát jsem ji našla v nohách postele, jak si tam spokojeně podřimuje. Kdyby tam žádné čelo nebylo, prostě by se svalila na zem. 

Nyní se pomalu se přiblížil čas, kdy nám bude nová postel doručena. Minimalistická, dřevěná a podle mě zapadne do podkroví jak pr..l na hrnec. Pak samozřejmě přijde na řadu typicky mužská otázka: co uděláme se starou postelí? No, rozložíme jí. Pro začátek. Vlastně by se z ní dal udělat pěkný peřiňák, police, knihovna. Tak jako tak, pomalu se loučím se současnou ložnicí. K nové posteli bych ráda i betonovou stěrku, nové noční stolky a lampičky. Kompletní restart. 
Snad již brzo novou ložnici představím. 
Termíny dodání u Bonami někdy nabývají nevídaných lhůt :D

3 komentářů

 1. Hmmm, tak to se na tu vasi novou postel i loznici budu tesit taky:-DDD. M.

  OdpovědětSmazat
 2. Budu se těšit na to, až se tu objeví fotky ložnice v novém. Jinak čelo v nohách postele (hm - to zní divně - čelo v nohách :D) by mi vadilo taky, naopak u hlavy mi vyhovuje (opírám si o něj při čtení hlavu podloženou polštářem)
  Hezký den

  OdpovědětSmazat
 3. Mám také ráda volnost v nohách :-), naopak čelo u hlavy využívám hodně při opěru s knížkou v ruce, s polštářky za hlavou.
  Také se těším na fotky, proměny mám ráda.
  Ála

  OdpovědětSmazat

Isnpirace mnohem více