Holčičí pokoj v podkroví

12:12

Půlka podkroví čítá přes 40 m2. Opticky je místnost rozdělena trámem. A právě ten jediný dělí naši ložnici a pokoj pro Emu. Tak, jak jsem si ho přála. Velký a krásný prostor. Když bylo podkroví ve stavu ruiny, plánovala jsem si její pokojíček. Jak ho vybavíme, co vše bude potřeba koupit. Nakonec se koupily jen dvě věci. Lavička s úložným prostorem, ten je v dětském pokoji fakt k nezaplacení. A židlička z IKEA. Postel i baldachýn už měla. Procházela jsem nabídky dětského nábytku, ale nakonec bylo nejlepším řešením využít to, co už doma máme. Ze tří šuplíkových skřínek Rast jsou policové skřínky na hračky. Hnědý IKEA Hemnes zastoupil skříň na oblečení a díky velkým a hlubokým šuplíkům fakt pojme všechno. 

Levá strana pokoje. Vpravo je komoda na oblečení, další policové Rast skřínky a velký psací stůl po bráchovi. Noční stolek je letitý, který ale do pokoje nádherně zapadl, co myslíte?
Od mamky jsem si nedávno dovezla servis po babičce. Věc, která pro mě nabyla na hodnotě až s věkem. Děláme si s Emou čajové dýchánky. 
Posílám pozdravy a snad už brzy jaro. Dneska u nás sněží. M.

16 komentářů

 1. Moc krásné...inspirující..Prosím, ta dřevěná autodráha je odkud? Děkuji. Mirka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Mirko,
   děkuji.
   Vláčkodráha je od značky Little Dutch, podle mě nejpovedenější značka hraček pro děti.
   Hezký den.

   Vymazat
 2. To je nádhera)))) krásně zvolené netradiční barvy a noční stolek se tam náramně hodí.
  Výborná volba.
  Poklidné dny přeji. U nás fičí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuji.
   Tak snad se brzy dočkáme tepla a sluníčka. U nás zase sněží :)

   Vymazat
 3. Jednoduché, praktické, prostě krásné. A ten servis, to je nádhera. Dávat starým věcem další život je nádherné a pokud jsou z rodiny, naplněné i vzpomínkami.
  Kdysi jsme pro našeho prvního vnuka koupili skládací dřevěné koleje pro malé vláčky v Ikee, má je u nás dodneška a už si s vlakovou dráhou hraje třetí kluk :-).
  U nás dnes sníh, déšť, sníh, déšť...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ali, to je krásné. Proto kupuji hlavně dřevěné a kvalitní hračky a snad se budou také dědit z generace na generaci.

   Vymazat
 4. Martino, je to moc krásné a nestálo to zas tolik, jako kdybyste to pořídili vše nové. Servis po babičce se do domečku hodí a holčičí dýchánky s ním důležité. Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřinko,
   pro mě i těžko vybrat nové. Takové ty sestavy, kdy je v pokoji jeden styl nábytku, se mi vůbec nelíbí. Tak to nakonec krásně vyšlo z toho, co jsme doma měli.
   Posílám pozdravy.

   Vymazat
 5. Hezký pokojíček. Ovšem já přiznám, že nejvíc se mi líbila fotka s čajem :).

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné holčičí království !
  Hezký den !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 7. Krásně zařízený podkrovní pokojíček a ten noční stolek tam naprosto zapadá, tyhle starší kousky miluju. Já nedávno dceři stěhovala pokojíček dle jejích predstav, kde převládá hlavně ikea...už bych si ji přála navštívit osobně...krásné skoro jarní dny přeju.

  OdpovědětVymazat

Isnpirace mnohem více