Objednávka, která přežila

11:03


Z internetu jsem už objednávala kde co, ale pokojové rostliny vlastně úplně poprvé. Navíc z eshopu, který se zaměřuje na pokojové rostliny netradiční a že bylo z čeho vybírat. Třeba taková voskovka. Přiznejte se, kdo ji měl doma? Máma ji měla v kuchyni, rozrostla se všude. A když vykvetla, tak to praskalo a padalo nám to na hlavu. Vrátila jsem se do dětství a jednu voskovku si objednala. Se super kroucenými listy, která se té klasické podobá jen stěží.
Ze seznamu musthave kytka si můžu odškrtnout senecio a pileu. Juch. A bílou monsterou se potěším v létě.
To bylo poprvé, co jsem měla skutečné obavy, v jakém stavu mi objednávka dorazí. Všechny rostliny jsou převislé, tři větší. A když se spolehnete na obchod, můžete se spolehnout na přepravce? Navíc já nemůžu počkat na lepší počasí, já si musím kytky objednat v únoru.
Květináče byly přilepené ke krabici a každá byla pečlivě zabalená. Teď se všechny betonové mísky budou hodit.
Už jste si objednávali přes internet rostliny? Budu ráda za tipy na ověřené eshopy. Užijte si dnešní den, čtvrtek je malý pátek.

15 komentářů

 1. Nádhera. Pro kyti mám slabost. Už měsíc mám vybráno na plantica.cz, bohužel zatím pracují ve sklenících, tak musím počkat. Jinak zkušenost se zasíláním květin nemám, většinou mi objednají v místním květinářství. Hezký den, Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavli,
   vybráno a objednáno? Moje objednávka je taky z eshopu plantica, v pondělí odeslali, v úterý jsem měla kytky doma, takže super.

   Vymazat
  2. Aha, tak to hned objednávám. Díky za radu. Pavla

   Vymazat
 2. Tak to jsem popravdě ještě asi neslyšela, objednávat si květiny přes internet! Ale je to určitě zajímavá myšlenka, a jestli to došlo v pořádku, jak mělo, proč ne :) Pro mě osobně by to byla možná lepší varianta než vyrazit někam do květinářství. Tam si stejně většinou nedokážu vybrat. Co to bylo, prosím tě, za eshop? :)
  Děkuju a hezký den, Simona Kvasničková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já si právě v květinářství nikdy nic nevyberu, navíc mi přijde, že kolikrát mají ceny trochu vyšší. Takže na pokojové květiny mám eshop plantica.cz
   Předělávají skleníky, tak bude eshop otevřený od 20. března, ale stejně tam často lezu a prohlížím různé druhy rostlin, které neznám :)

   Vymazat
 3. Objednávala jsem od Plantica a velká spokojenost .

  OdpovědětVymazat
 4. Plantica je skvělá, dokonce mi poslali i dvě žížaly :-)) Krásné dny D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danko,
   už se těším, až zase otevřou. Mám tam další favority :)

   Vymazat
 5. To je nádhera! Ukládám a až budeme přestěhování do nového, určitě tam něco pořídím! Hezký den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kati,
   doporučuji. I ochotně odpovídali na mé neustálé dotazy :)

   Vymazat
 6. Marti, to je nadhera, krasne previsle rostlinky a prisly opravdu v super stavu. Ja dnes take jednu prevsilou poridila, ale v kamennem obchode, takto jsem rostlinky neobjednavala, jen jednou ker ven. Uz se tesim, az nam je ukazes v betonovych kvetnicich:-). Prima vikend. M.

  OdpovědětVymazat
 7. Vlevo dole... Co to je prosím za rostlinu? Moc děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dando,
   na hlavní fotce? Je to převislá Peperomie (pepřinec), konkrétně rotundifolia.
   Super nenáročná a v závěsném květináči vypadá moc hezky.

   Vymazat
 8. Dobrý den. Můžete mi prosím dát přesný název všech kytiček prosím? Moc děkuji =) ❤️

  OdpovědětVymazat

Isnpirace mnohem více