33 a dárky v ložnici

10:32

21. 5. mi bylo 33. Číslo moc nevnímám, mám dojem, že jsem se zastavila někde na 25 a pořád se na ně cítím. Měli jsme fajn narozeninové 3 dny, kdy se tu střídaly návštěvy. Teda jeden byl byl opravdové překvapení a o tom, že dorazí návštěva jsem nevěděla. To syn obvolal mé kamarády a uspořádal tajnou oslavu. To jsou ty momenty, kdy péče o děti dostává smysl a vyrazí vám dech. Když jsme se vrátili z procházky, najednou koukám, že máme na zahradě nějak moc lidí. Nádherný to bylo! Jak klasický americký doják. Kdo sleduje můj Instagram a stories, tak ví.

Mezi přáteli byl i můj dlouholetý kamarád Martin - Martin Stranka, který je krásným důkazem toho, že se sny plní a vysněný koníček může být i prací. A jeho práci jsem dostala jako velké překvapení!

Nádherný obraz z mé milované edice I found the silence, který je plný úžasných detailů.

Tímto děkuji rodině a přátelům, bylo to nezapomenutelné.Něco nad postel chtěla jsem chtěla dávno, ale nikdy nenašla to pravé. Tak jsem to nechala být, ostatně jako vše. Ono si vás to časem najde samo, jen musíte být trpěliví. A až jednou bude ložnice v podkroví, bude pod obrazem dvojitý pracovní stůl. Jeho místo je tedy jasné.Nejlepší bio deodorant ever! A betonový tácek je jasná volba.
Industriálně
Chtěla jsem toho napsat víc, ale dneska před sedmou nastoupili fachmani na střechu, ozývají se rány, tašky lítají kolem oken a vlastní komfort je ten tam. Sledujte Insta, budu průběžně informovat.

18 komentářů

 1. No ty kráso... Martin Stranka je taková moje tajná modla a ty mi provedeš tohle :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera! Všechno, jedním slovem nádhera! Dodatečně vše nejlepší k narozeninám. A držím palce se střechou.
  Krásný den
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni,
   moc děkuji. Snad ano, zatím prach a binec, ale stejně za něm vidím vysněný výsledek.
   Měj se pěkně.

   Vymazat
 3. Nádhera, dodatečně vše nejlepší k narozeninám pa pa Zmorkusovic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzi,
   děkuji a myslím na tebe.
   Posílám sílu a pozdravy.

   Vymazat
 4. Marti,jeste jednou vše nej, mela jsi skvele překvapení, úžasný dárek! Ty jeho obrazy jsou jine, originální. Ať se vám pod ním krásně spí!!! No a betony luxusní,že? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marci,
   děkuji. Spí se pod ním krásně, je to dokonalá hvězdná obloha.
   Betony jsou závislost :)

   Vymazat
 5. Krásná ložnice, krásný blog... Včera objeveno, dnes pročteno, ještě že ty děti tak pěkně spí...:-) Přeju krásný den a dodatečně všechno nejlepší k dvěma trojkám. Nová fanynka Alča:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak vse jen to nejlepsi! A klobouk dolu pred synem - pasak ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Dodatečně všechno nej k narozeninám. A ten obraz je zajímavý, dokážu si představit, že bych ho měla doma...

  OdpovědětVymazat
 8. Marti, musím Ti to napsat ;-) Když ty ses narodila, tak mě bylo za tři dny 15! a dostala jsem svou první občanku :-))) Takže, ať žijí blíženci, vše nej nej nej, obraz je parádní, hodně zajímavý a IG sleduji, tak držím palce, ať je střecha co nevidět nová. Mějte se krásně, D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dani,
   faaakt? Tak to také gratuluji dodatečně k narozeninám, Blíženci jedou :)
   Měj se moc hezky.

   Vymazat
 9. Martinko blahopřeji ke Kristovým letům, je to nádherný věk, ale každý je fajn, když si člověk užívá života a starosti se snaží hodit za hlavu. Nádherné betonové doplňky klobou dolů. Mě se teď nějak nedaří, drolí se mi beton a nevím proč, když je to stále stejný pytel. No prostě musím to zase nějak vychytat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blani,
   bylo u vás vlhko? U nás minulý týden jak v prádelně, vlhkost vyletěla nahoru a beton reaguje, hodně věcí se mi rozpadlo, i zdánlivě snadno vyklopitelné. A to i po 5 dnech ve formě.
   Moc děkuji, starosti je třeba házet za hlavu :)

   Vymazat
 10. Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Je to krásný věk (to říkají všichni starší, že :o) ). Krásné dárky. Hezký pátek. Ilona

  OdpovědětVymazat
 11. Obraz je skutečně překrásný. Dodatečná gratulace k narozeninám :)

  OdpovědětVymazat

Isnpirace mnohem více